D38999/26ZH55PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26ZH55PA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1005 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26ZH55PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26ZH55PB-LC
D38999/26ZH55PB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 4520 pcs
Κατεβάστε: D38999/26ZH55PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26ZH55PA-LC
D38999/26ZH55PA-LC
Κατεβάστε: D38999/26ZH55PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26ZH55PB
D38999/26ZH55PB
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP