D38999/26ZD19PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26ZD19PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1391 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26ZD19PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26ZD19PC
D38999/26ZD19PC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP