D38999/26WJ46SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Κατάσταση αποθεμάτων 915 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WJ46SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 915 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899926WJ46SC
SD38999/26WJ46SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 46
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WJ46SC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-46 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 46 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A, 45A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded