D38999/26WH55SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WH55SC-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1355 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-32923 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.768" (44.91mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WH55SB-LC
D38999/26WH55SB-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 1966 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WH55SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH55SC
D38999/26WH55SC
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 991 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26WH55SC-LC.pdf
D38999/26WH55SE
D38999/26WH55SE
Σε απόθεμα: 887 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WH55SE.pdf
D38999/26WH55SD
D38999/26WH55SD
Σε απόθεμα: 859 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WH55SD.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Κατεβάστε: D38999/26WH55SE.pdf
Περιγραφή: MILDTL 38999 III PLUG
Κατεβάστε:
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
D38999/26WH55SD-LC
D38999/26WH55SD-LC
Κατεβάστε: D38999/26WH55SD-LC.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT
Σε απόθεμα: 861 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WH55SC.pdf
Σε απόθεμα: 973 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών