D38999/26WH55SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WH55SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1449 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish H Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899926WH55SA
SD38999/26WH55SA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WH55SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-55 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded