D38999/26WH53SCL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WH53SCL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1732 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26WH53SCL Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.768" (44.91mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WH53SDL
D38999/26WH53SDL
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Σε απόθεμα: 1798 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26WH53SD
D38999/26WH53SD
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26WH53SD.pdf
RFQ
D38999/26WH53SC-LC
D38999/26WH53SC-LC
Κατεβάστε: D38999/26WH53SC-LC.pdf
D38999/26WH53SB-LC
D38999/26WH53SB-LC