| Αριθμός εξαρτήματος | D38999/26WH53PDL | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1999 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 20 | Χρήση | Shielded |
| Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά | Environment Resistant | Τύπος | For Male Pins |
| στοίβαγμα Κατεύθυνση | Crimp | Τερματισμός ασπίδας | Circular |
| Shell Υλικό, Finish | H | Shell Finish | Aluminum |
| Σειρά | Military, MIL-DTL-38999 Series III | Κατάσταση RoHS | Bulk |
| Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος | Olive Drab | Άλλα ονόματα | SD38999/26WH53PDL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C | Αριθμός θέσεων | 53 |
| Σημείωση | Contacts Not Included | τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 2 Weeks | Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή | D38999/26WH53PDL |
| Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται | 23-53 | Εισαγάγετε υλικό | Aluminum, Olive Drab Cadmium |
| περιλαμβάνει | - | Χαρακτηριστικά | Coupling Nut |
| Διευρυμένη περιγραφή | 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Περιγραφή | CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS |
| Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία | Threaded | Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση | 1.768" (44.91mm) |