D38999/26WH32PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WH32PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1372 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy