D38999/26WG41PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WG41PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1373 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26WG41PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WG41PC-LC
D38999/26WG41PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 1902 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26WG41PC-LC
D38999/26WG41PC-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26WG41PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26WG41PC-LC
D38999/26WG41PC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations