D38999/26WF32SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WF32SA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WF32SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1408 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WF32SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26WF32SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WF32SA
D38999/26WF32SA
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 1045 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WF32SA.pdf
RFQ
D38999/26WF32SA-USSB4
D38999/26WF32SA-USSB4
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 823 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WF32SA-USSB4.pdf
RFQ
D38999/26WF32SALC
D38999/26WF32SALC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT