D38999/26WD19SNHAC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WD19SNHAC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 3013 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish D Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα SD38999/26WD19SNHAC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WD19SNHAC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded