D38999/26WD19SCL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WD19SCL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2511 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26WD19SCL Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WD19SD-LC
D38999/26WD19SD-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 1639 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/26WD19SD-LC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
D38999/26WD19SC
D38999/26WD19SC
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26WD19SC.pdf
Κατεβάστε: D38999/26WD19SC.pdf
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SC-LC
Κατεβάστε: D38999/26WD19SC-LC.pdf
D38999/26WD19SD
D38999/26WD19SD
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Κατεβάστε: D38999/26WD19SD.pdf
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT
Κατεβάστε: D38999/26WD19SD.pdf
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SC-LC
Κατεβάστε:
D38999/26WD19SBL
D38999/26WD19SBL
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών