D38999/26WD18SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WD18SD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WD18SD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1998 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WD18SD.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish D Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα SD38999/26WD18SD
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WD18SD
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-18 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό D Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WD18SD-LC
D38999/26WD18SD-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE