D38999/26WD18PBL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WD18PBL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2093 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26WD18PBL Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WD18PC
D38999/26WD18PC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1852 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WD18PC.pdf
RFQ
D38999/26WD18PC-LC
D38999/26WD18PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE