D38999/26WD15SD-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WD15SD-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1445 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-32424 Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 (1), 20 (14) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WD15SD
D38999/26WD15SD
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Σε απόθεμα: 1477 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WD15SD.pdf
RFQ
D38999/26WD15SC
D38999/26WD15SC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26WD15SC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: D38999/26WD15SD.pdf