D38999/26MJ61HC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MJ61HC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1007 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26MJ61HC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MJ61HB
D38999/26MJ61HB
Σε απόθεμα: 1096 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26MJ61HB-LC
D38999/26MJ61HB-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26MJ61HB-LC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 894 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MJ61HB.pdf
D38999/26MJ61HC-LC
D38999/26MJ61HC-LC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN
Κατεβάστε: D38999/26MJ61HC-LC.pdf
D38999/26MJ61HD
D38999/26MJ61HD
Κατεβάστε:
D38999/26MJ61HC
D38999/26MJ61HC