D38999/26MJ19BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MJ19BA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1740 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19
Shell Material Composite Shell Finish Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26MJ19BA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MJ19BD
D38999/26MJ19BD
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Σε απόθεμα: 953 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MJ19BD.pdf
RFQ
D38999/26MJ19BC
D38999/26MJ19BC
Σε απόθεμα: 1247 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MJ19BC.pdf
RFQ
D38999/26MJ19BA
D38999/26MJ19BA
Κατεβάστε: D38999/26MJ19BA.pdf
D38999/26MJ19AE
D38999/26MJ19AE
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS