D38999/26MJ11JC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MJ11JC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4188 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 33A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy