D38999/26MH53SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MH53SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1253 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899926MH53SA
SD38999/26MH53SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MH53SA
D38999/26MH53SA
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 1302 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MH53SA.pdf
RFQ
D38999/26MH53SB-LC
D38999/26MH53SB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26MH53SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26MH53SA-LC
D38999/26MH53SA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26MH53SA-LC.pdf
D38999/26MH53SB
D38999/26MH53SB
Κατεβάστε: D38999/26MH53SB.pdf
D38999/26MH53SALC
D38999/26MH53SALC
D38999/26MH53PN
D38999/26MH53PN
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26MH53PN.pdf
D38999/26MH53SA
D38999/26MH53SA