D38999/26MH21JC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MH21JC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1191 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26MH21JC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MH21JB
D38999/26MH21JB
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5370 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MH21JB.pdf
RFQ
D38999/26MH21JC
D38999/26MH21JC