D38999/26MD18SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26MD18SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1741 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26MD18SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/26MD18SA-LC
D38999/26MD18SA-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Σε απόθεμα: 3433 pcs
Κατεβάστε: D38999/26MD18SA-LC.pdf
RFQ
D38999/26MD18PN-LC
D38999/26MD18PN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE