D38999/26KJ24SC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατάσταση αποθεμάτων 469 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26KJ24SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 469 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26KJ24SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A
Σχετικά προϊόντα
D38999/26KJ24SC
D38999/26KJ24SC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP