D38999/26KH53SC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατάσταση αποθεμάτων 638 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26KH53SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 638 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26KH53SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Σχετικά προϊόντα
D38999/26KH53SCLC
D38999/26KH53SCLC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Σε απόθεμα: 804 pcs
Κατεβάστε: D38999/26KH53SCLC.pdf
RFQ
D38999/26KH53SAL
D38999/26KH53SAL
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Σε απόθεμα: 638 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26KH53SB
D38999/26KH53SB
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 522 pcs
Κατεβάστε: D38999/26KH53SB.pdf
D38999/26KH53SC
D38999/26KH53SC