D38999/26KD18SC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατάσταση αποθεμάτων 767 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26KD18SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 767 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26KD18SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Σχετικά προϊόντα
D38999/26KD18SE
D38999/26KD18SE
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5958 pcs
Κατεβάστε: D38999/26KD18SE.pdf
RFQ
D38999/26KD18SB
D38999/26KD18SB
Σε απόθεμα: 1308 pcs
Κατεβάστε: D38999/26KD18SB.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 603 pcs
Κατεβάστε:
D38999/26KD18SA-LC
D38999/26KD18SA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Σε απόθεμα: 723 pcs
Κατεβάστε:
D38999/26KD18SC-LC
D38999/26KD18SC-LC