D38999/26FJ24PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FJ24PD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1519 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899926FJ24PD
SD38999/26FJ24PD
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FJ24PD
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-24 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό D Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FJ24PC-LC
D38999/26FJ24PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 1126 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 905 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FJ24PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ24PD-LC
D38999/26FJ24PD-LC
Κατεβάστε:
D38999/26FJ24PD
D38999/26FJ24PD
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26FJ24PD.pdf
D38999/26FJ24PD
D38999/26FJ24PD