D38999/26FJ24PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FJ24PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1172 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899926FJ24PC
SD38999/26FJ24PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FJ24PCL
D38999/26FJ24PCL
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 24POS STRGHT PINS
Σε απόθεμα: 1921 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FJ24PB-LC
D38999/26FJ24PB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Κατεβάστε: D38999/26FJ24PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ24PC-LC
D38999/26FJ24PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Κατεβάστε:
D38999/26FJ24PC-LC
D38999/26FJ24PC-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26FJ24PC-LC.pdf
D38999/26FJ24PC-LC
D38999/26FJ24PC-LC
Σε απόθεμα: 905 pcs
D38999/26FJ24PC
D38999/26FJ24PC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS