D38999/26FH32PB
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FH32PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1202 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy