D38999/26FG11PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FG11PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1639 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26FG11PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FG11PB
D38999/26FG11PB
Σε απόθεμα: 1696 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FG11PC-LC
D38999/26FG11PC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26FG11PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG11PC-LC
D38999/26FG11PC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Κατεβάστε:
D38999/26FG11PB-LC
D38999/26FG11PB-LC
Κατεβάστε: D38999/26FG11PB-LC.pdf
D38999/26FG11PCL
D38999/26FG11PCL
D38999/26FG11PC
D38999/26FG11PC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity