D38999/26FF32PE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FF32PE Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2065 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/26FF32PE
Προσανατολισμός E Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FF32PD
D38999/26FF32PD
Περιγραφή: MILDTL 38999 III PLUG
Σε απόθεμα: 2321 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FF32PN
D38999/26FF32PN
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/26FF32PN.pdf
D38999/26FF32PE-LC
D38999/26FF32PE-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Κατεβάστε: D38999/26FF32PE-LC.pdf
Κατεβάστε: D38999/26FF32PD.pdf
D38999/26FF32PE-LC
D38999/26FF32PE-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE