D38999/26FF18SN
Επισκόπηση προϊόντος
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 684 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FF18SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 684 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26FF18SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 (14 + 4 Triax) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 45A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FF18SN-LC-US
D38999/26FF18SN-LC-US
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Σε απόθεμα: 4994 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18SN-LC-US.pdf
RFQ
D38999/26FF18SD-LC
D38999/26FF18SD-LC
Σε απόθεμα: 4902 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18SD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF18SN
D38999/26FF18SN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 18POS CRIMP
Σε απόθεμα: 671 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18SN.pdf
D38999/26FF28AA
D38999/26FF28AA
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26FF28AA.pdf
D38999/26FF18SE
D38999/26FF18SE
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 451 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18SE.pdf
D38999/26FF18SN-LC
D38999/26FF18SN-LC
Κατεβάστε:
Κατεβάστε:
D38999/26FF18SD
D38999/26FF18SD
Σε απόθεμα: 502 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18SD.pdf
D38999/26FF18SNLC
D38999/26FF18SNLC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 18POS STRGHT SCKT