D38999/26FF18PD-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FF18PD-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1225 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-31151 Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18 (14 + 4 Triax)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.516" (38.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 22D (14), 8 Triax (4) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FF18PC
D38999/26FF18PC
Περιγραφή: MILDTL 38999 III PLUG
Σε απόθεμα: 647 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FF18PE-LC
D38999/26FF18PE-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 5120 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FF18PE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF18PD
D38999/26FF18PD
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP