D38999/26FE26SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FE26SD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 3175 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL E
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26FE26SD
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FE26SD
D38999/26FE26SD
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Σε απόθεμα: 1400 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FE26SD.pdf
RFQ
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Κατεβάστε: D38999/26FE26SC-LC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
D38999/26FE26SE
D38999/26FE26SE
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26FE26SE.pdf
D38999/26FE26SD
D38999/26FE26SD
Κατεβάστε: D38999/26FE26SD.pdf
D38999/26FE26SCL
D38999/26FE26SCL
Περιγραφή: CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT
Κατεβάστε:
D38999/26FE26SD-LC
D38999/26FE26SD-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26FE26SD-LC.pdf
Κατεβάστε:
D38999/26FE26SDL
D38999/26FE26SDL
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
D38999/26FE26SD-LC
D38999/26FE26SD-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/26FE26SD-LC
D38999/26FE26SD-LC
Κατεβάστε: D38999/26FE26SE.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών