D38999/26FD19SNL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FD19SNL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 3256 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26FD19SNL Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FD35AA
D38999/26FD35AA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE
Σε απόθεμα: 2336 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FD35AA.pdf
RFQ
D38999/26FD19SN-UBSB2
D38999/26FD19SN-UBSB2
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26FD19SN-UBSB2.pdf
RFQ
D38999/26FD19SN-LC
D38999/26FD19SN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Κατεβάστε:
D38999/26FD35AB
D38999/26FD35AB
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/26FD35AB.pdf
D38999/26FD19SN-LC
D38999/26FD19SN-LC