D38999/26FD19SCL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FD19SCL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2614 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish D Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα SD38999/26FD19SCL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FD19SCL
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-19 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.280" (32.51mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα Thermoplastic
Επικοινωνία Υλικό C Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FD19SD-LC
D38999/26FD19SD-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 1941 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FD19SD-LC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
RFQ
D38999/26FD19SC-LC
D38999/26FD19SC-LC
Κατεβάστε: D38999/26FD19SC-LC.pdf
D38999/26FD19SC
D38999/26FD19SC
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/26FD19SC.pdf
D38999/26FD19SC-LC
D38999/26FD19SC-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Κατεβάστε:
D38999/26FD19SD
D38999/26FD19SD
Περιγραφή: MILDTL 38999 III PLUG
Κατεβάστε:
D38999/26FD19SC-LC
D38999/26FD19SC-LC
Κατεβάστε: D38999/26FD19SD.pdf
Κατεβάστε: D38999/26FD19SD.pdf
Κατεβάστε: D38999/26FD19SC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών