D38999/26FD18SNL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FD18SNL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2598 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26FD18SNL Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FD18SN-CGCA17
D38999/26FD18SN-CGCA17
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1718 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FD18SN-CGCA17.pdf
RFQ
D38999/26FD19AA
D38999/26FD19AA
Περιγραφή: 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FD18SN
D38999/26FD18SN