D38999/26FD15SD-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FD15SD-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1374 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-30845 Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp