D38999/26FD15SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FD15SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1884 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/26FD15SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FD15SB
D38999/26FD15SB
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 2449 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FD15SB.pdf
RFQ
D38999/26FD15SC
D38999/26FD15SC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Κατεβάστε: D38999/26FD15SC.pdf
RFQ
D38999/26FD15SA-LC
D38999/26FD15SA-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26FD15SA-LC.pdf
D38999/26FD15SB
D38999/26FD15SB
Κατεβάστε: D38999/26FD15SB.pdf
Κατεβάστε: D38999/26FD15SC.pdf
D38999/26FD15SB-LC
D38999/26FD15SB-LC