D38999/24ZG39PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 809 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24ZG39PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 809 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/24ZG39PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A