D38999/24ZG11PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24ZG11PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1175 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/24ZG11PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A