D38999/24WG39SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 666 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24WG39SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 666 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/24WG39SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Olive Drab καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/24WG39SE
D38999/24WG39SE
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5558 pcs
Κατεβάστε: D38999/24WG39SE.pdf
RFQ
D38999/24WG39SC
D38999/24WG39SC