D38999/24WD19SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 19C 19#20 SKT J/N
Φύλλα δεδομένων:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24WD19SD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1694 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-29761
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A