D38999/24WD18SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/24WD18SN.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24WD18SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2626 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/24WD18SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/24WD18SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/24WD18SN
D38999/24WD18SN
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 1787 pcs
Κατεβάστε: D38999/24WD18SN.pdf
RFQ
D38999/24WD18SNL
D38999/24WD18SNL
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Σε απόθεμα: 3306 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/24WD18SE
D38999/24WD18SE
Κατεβάστε: D38999/24WD18SE.pdf
D38999/24WD18SN-LC
D38999/24WD18SN-LC
Κατεβάστε:
D38999/24WD18SN-LC
D38999/24WD18SN-LC
Κατεβάστε: D38999/24WD18SN-LC.pdf
D38999/24WD19AA
D38999/24WD19AA
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Κατεβάστε: D38999/24WD19AA.pdf
D38999/24WD18SN
D38999/24WD18SN
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Κατεβάστε: D38999/24WD18SN.pdf
Περιγραφή: MILDTL 38999 III JAM NUT
Κατεβάστε: D38999/24WD18SE.pdf
Κατεβάστε: D38999/24WD19AA.pdf
D38999/24WD18SN-LC
D38999/24WD18SN-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
D38999/24WD18SE-LC
D38999/24WD18SE-LC
Κατεβάστε: D38999/24WD18SE-LC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών