D38999/24KJ29PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 988 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24KJ29PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 988 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 29
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy