D38999/24FJ46PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 764 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24FJ46PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 764 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-46 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/24FJ46PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 46 (44 + 2 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A, 45A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/24FJ46PC-LC
D38999/24FJ46PC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5929 pcs
Κατεβάστε: D38999/24FJ46PC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ46PD
D38999/24FJ46PD
Σε απόθεμα: 829 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/24FJ46PB-LC
D38999/24FJ46PB-LC
Σε απόθεμα: 1075 pcs
Κατεβάστε: D38999/24FJ46PB-LC.pdf
D38999/24FJ46PB
D38999/24FJ46PB
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP