D38999/24FJ43SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III JAM NUT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24FJ43SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1084 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/24FJ43SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 43 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/24FJ43SAL
D38999/24FJ43SAL
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1513 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/24FJ43SD
D38999/24FJ43SD
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/24FJ43SC-LC
D38999/24FJ43SC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: D38999/24FJ43SC-LC.pdf
D38999/24FJ43SB-LC
D38999/24FJ43SB-LC
Κατεβάστε: D38999/24FJ43SB-LC.pdf
D38999/24FJ43SC-LC
D38999/24FJ43SC-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT