D38999/24FD18PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24FD18PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1276 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/24FD18PN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/24FD18SA
D38999/24FD18SA
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Σε απόθεμα: 1930 pcs
Κατεβάστε: D38999/24FD18SA.pdf
RFQ
D38999/24FD18PE-LC
D38999/24FD18PE-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/24FD18PE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD18PN-LC
D38999/24FD18PN-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Κατεβάστε: D38999/24FD18PN-LC.pdf
D38999/24FD18PE
D38999/24FD18PE
Κατεβάστε: D38999/24FD18PE.pdf
D38999/24FD18PN
D38999/24FD18PN
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Κατεβάστε: D38999/24FD18PN.pdf
D38999/24FD18PNLC
D38999/24FD18PNLC
Περιγραφή: MILDTL 38999 III JAM NUT
Κατεβάστε:
D38999/24FD18PNL
D38999/24FD18PNL
Κατεβάστε:
D38999/24FD18PN
D38999/24FD18PN
Κατεβάστε: D38999/24FD18PN.pdf
D38999/24FD18PN-LC
D38999/24FD18PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/24FD18SA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών