D38999/20ZJ24SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20ZJ24SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1373 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20ZJ24SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20ZJ24SB
D38999/20ZJ24SB
Σε απόθεμα: 1440 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20ZJ24SC-LC
D38999/20ZJ24SC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Σε απόθεμα: 686 pcs
Κατεβάστε: D38999/20ZJ24SC-LC.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20ZJ24SB.pdf
D38999/20ZJ24SD
D38999/20ZJ24SD
Κατεβάστε: D38999/20ZJ24SD.pdf
D38999/20ZJ24SC
D38999/20ZJ24SC