D38999/20ZF18PD
Επισκόπηση προϊόντος
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 760 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 760 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20ZF18PD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 760 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20ZF18PD
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 (14 + 4 Triax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 45A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20ZF18PN-LC
D38999/20ZF18PN-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5782 pcs
Κατεβάστε: D38999/20ZF18PN-LC.pdf
RFQ
D38999/20ZF18PC
D38999/20ZF18PC
Σε απόθεμα: 522 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20ZF18PD
D38999/20ZF18PD
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4434 pcs
Κατεβάστε: D38999/20ZF18PD.pdf
D38999/20ZF18PB-LC
D38999/20ZF18PB-LC
Κατεβάστε: D38999/20ZF18PB-LC.pdf
D38999/20ZF18PD-LC
D38999/20ZF18PD-LC