D38999/20WH55PB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WH55PB-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2018 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-28154 Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -