D38999/20WG39SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WG39SC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1879 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899920WG39SC
SD38999/20WG39SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 39
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20WG39SC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-39 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό C Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20WG39SB-LC
D38999/20WG39SB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Σε απόθεμα: 4110 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WG39SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WG39SC-LC
D38999/20WG39SC-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT